Szülői értekezlet - nagycsoportosok

Nagycsoportosok szüleinek!
Március 13-án 16:00 Szülői értekezlet lesz a beíratkozásról.
Vendégek: Mgr. Matus Mónika a Szenczi Molnár Albert Alapiskola igazgatónője, a Rákóczi Szövetség képviselői és 16,30-tól itt lesz a pszichológus Kollárik Cyntia is.
A gyermekeket nem kell hazavinni, mert filmvetítés lesz számukra a másik /középső/ osztályban.
A Vuk címu mesefilmet a Rákózi Szövetség vetíti le a gyermekeknek.
Minden Szülőt szeretettel várunk és hívunk!

A szülői értekezlet után pedig sor kerül a Lovasíjász c. dokumentumfilm levetítésére.
A Lovasíjász film Kassai Lajos tevékenységével, az általa újrateremtett – csak az elődeinkre jellemző ősi harci képességgel – a lovasíjászattal, ennek szellemi hátterével, az abból létrejött, a világban futótűzként terjedő sporttal, Kassai Lajos kulturális életünkben betöltött szerepével foglakozik.

Nem az ősöket kell követni, hanem azt, amit az ősök követtek!

A filmre minden érdeklődőt szeretettel várunk: szülőt, nagyszülőt barátot , ismerőst!

Továbbá értesítem azokat, akik gyermeküket beíratták az iskolaérettségi vizsgálatra, hogy a vizsgálatok
2019. március 18 és 19-én lesznek az óvodában.(Azért 2 nap, mert elég sok a jelentező.)

Tisztelt Szülök!

Kérjük önöket, hogy ezen a számon hívják az óvodát - 0911 758 718. (a vezetékes telefon nem müködik)

Materská škola Alberta Molnára Szenciho Senec - Szenci Molnár Albert Óvoda Szenc, Fándlyho 20, 903 01 Senec
Tel.: +421-2-4592 3510, +421-910 919 856, e-mail: ovoda@azet.sk