Projekt BSK "Modernizácia vonkajších priestorov MŠ a.M. Szencziho Senec"

Projekt BSK "Modernizácia vonkajších priestorov MŠ a.M. Szencziho Senec"

Bratislavský samosprávny kraj podporil našu MŠ sumou 4000Eur v rámci projektu "Modernizácia vonkajších priestorov materskej školy A.M. Szencziho Senec   na zastrešenie terasy na dvore našej škôlky. Cca 600 eur priplácame z financií nášho združenia rodičov. Realizácia sa veľmi vydarila. Naši škôlkari budú môcť využívať pobyt na čerstvom vzduchu aj v nepriaznivom počasí. Veľmi nás to teší. Pozsony megyétől a nagy pályázat keretében kérvényeztük 6000.- euró értékben a terasz befedését az ovodank udvaran. Ebből 4000.- eurónyi összeget kaptunk, kb. 600 eurót a Szülői szövetségünk pénzéből lesz kifizetve. Nagyon szépen lett kivitelezve. Az óvodásaink élvezhetik a friss levegőt rossz időjárás esetén is. A támogatásnak nagyon örülünk.
Celý článok

Szerencsejáték támogatási szerződés

Szerencsejatek_tamogatasi_szerzodes.pdf

Pályázatok, támogatások/Podpory

Bethlen Gábor Alapítvány - "SZÜLŐFÖLDÖN MAGYARUL” pályázati felhívás - az aktuális pályázati felhívás a megadott időszakban feltüntetve ezen az oldalon található/letölthető (Felhívás, Kitöltési útmutató, Pályázati adatlap).

__________________________________________________________________________________________

Torna szőnyegek (podpora na Podložky na cvičenie)

A Pázmány Péter Alapítvány által meghirdetett pályázatnál az óvoda Szülői Szövetsége "testnevelési tevékenységekhez felhasználható tansegédeszközök – torna szőnyegek" beszerzése céljából 100,- eurós támogatást kapott.

__________________________________________________________________________________________

Západoslovenská energetika a.s. pályázata (Podpora na obnovu pieskoviska od Západoslovenskej energetiky a.s.)

Az óvoda és az óvoda Szülői Szövetsége egyaránt 600-600 eurós pénzügyi támogatás nyert el a "Západoslovenská energetika a.s." től, amely tansegédeszközök vásárlására illetve a homokozó felujítására lesz/lett felhasználva!


A homokozó felújításának végeredménye - új szegély:

 _________________________________________________________________________________________

Felújított udvar várta az óvodásokat a szenci Szenczi Molnár Albert Óvodában. (Nové, prerobené ihrisko na školskom dvore)

2011/2012-es tanévben és a nyári szünet folyamán több lépésben megújult a szenci magyar óvoda udvara.
Első lépésben Pozsony megye önkormányzata pénzügyi támogatásával elkészült a műfüves mini sportpálya. Következő folyamatként Szenc város önkormányzatának támogatásával megvalósult a fúrt kút és szivattyú elhelyezése az udvaron (használatát természetesen a szlovák óvoda is élvezi).
Továbbiakban az óvoda mellett működő Szülői Szövetség, valamint számos szülő és ovibarát, illetve a Szenc- és Vidéke Társulás anyagi támogatása révén kiépült az egész udvar alatt az automatikus öntözőrendszer és nem utolsó sorban az egész udvart ellepő gyepszőnyeg lerakása.
A felujított udvarral tovább sikerült javítani az óvodások egészségesebb és biztonságosabb környezetben történő időtöltését és nevelkedését.

_________________________________________________________________________________________

Elkészült a műfüves sportpálya az óvoda udvarán! (Mini ihrisko na detskom parku MŠ je hotové!)

Köszönetet mondunk mindenkinek - szülőknek, pedagógusoknak, nem pedagógusoknak és ovibarátnak - akik bármilyen módon támogatták és részt vettek a sportpálya realizációjánál!

 

Pozsony megye pénzügyi támogatásával!/S finančnou podporou Bratislavského samosprávneho kraja

 

_________________________________________________________________________________________

Pénzügyi támogatás Pozsony megyétől/(Finančná podpora od Bratislavského samosprávneho kraja)

Tisztelt Szülök!

Kérjük önöket, hogy ezen a számon hívják az óvodát - 0911 758 718. (a vezetékes telefon nem müködik)

Materská škola Alberta Molnára Szenciho Senec - Szenci Molnár Albert Óvoda Szenc, Fándlyho 20, 903 01 Senec
Tel.: +421-2-4592 3510, +421-910 919 856, e-mail: ovoda@azet.sk

Ochrana osobných údajov